Létané lokality 

Létané lokality

Bouzov, Frýdek-Místek, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Lanškroun, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Štramberk, Šumperk, Zlín

Let balónem Bouzov nám nabídne překrásné pohledy na panenskou přírodu v okolí hradu a hlavně samotný pohled na státní hrad Bouzov. Lety balónem Bouzov patří mezi nejoblíbenější, jelikož se zde každý rok koná balonová podívaná ,,Balony nad Bouzov.

Koupit let balonem Bouzov >>

Let balónem Olomouc startujeme téměř v centu moravské metropole. Po startu Vám nabídneme pohled na historické centrum Olomouce se světoznámými památkami, jako je Katedrála svatého Václava, kostel Panny Marie Sněžné, Sloup nejsvětější Trojice a spousta jiných památek. 

Koupit let balonem Olomouc >>

Let balónem Frýdek-Místek Vám nabídne spojení pohledu na město a okolní přírodu. Lety balónem Frýdek-Místek startujeme od Nového autobusového nádraží v centru města, kde se po vzletu objeví Beskydy s Lysou Horou a poblíž je i vodní nádrž Baška.

Koupit let balonem Frýdek-Místek >>

Let balónem Helfštýn nabízí vzlet balónu téměř od hradu. Po vletu se nabízí krásný pohled jak na samotný hrad tak na moravskou bránu s překrásnou okolní přírodou. Lety balónem Helfštýn jsou vyjímečné detailním pohledem na samotný hrad.

Koupit let balonem Helfštýn >>

Let balónem Hradec nad Moravicí nabízí pohled na samotný zámek a okolní přírodu. Lety balónem Hradec nad Moravicí startujeme z blízkostí překrásného zámku. Po vzletu se rozprostře rovina s pohledem na Opavu a Vítkovická vrchovina na jih od Opavy.

Koupit let Hradec nad Moravicí >>

Let balónem Hukvaldy nabízí překrásné pohledy na Beskydy a okolní panenskou přírodu. Lety balónem Hukvaldy startujeme s louky u hřiště, kde uvidíme po startu hrad s velikou oborou plnou vysoké svěře, města Kopřivnice, Příbor, Frýdek a Frenštát pod Radhoštěm.

Koupit let balonem Hukvaldy >>

Let balónem Kroměříž nabízí krásný pohled na historické centrum města, Arcibiskupský zámek a Květnou zahradu. Lety balónem Kroměříž startujeme u rybníka Šlajza. Let balonem nad Kroměřiží nazýváme let balónem nad Hanáckými Athénami.

Koupit let balonem Kroměříž >>

Let balónem Lanškroun startujeme od Krátkého rybníku, který leží na říčce Ostrovský potok. Po vzletu balónu se nám nabídne pohled na historické centrum města Lanškroun, kde je Kostel sv. Václava a zámek Lanškroun. 

Koupit let balonem Lanškroun >>

Let balónem Zlín nám nabízí pohled na krásnou okolní přírodu i centrum města. Nedá se přehlédnout průmysl v centru Zlína, Baťovy domky a dominuje zde i přírodní park Želechovické Paseky, nad které se tyčí 458 metrů vysoká Tlustá Hora.

Koupit let balonem Zlín >>

Let balónem Olomouc startujeme téměř v centu moravské metropole. Po startu Vám nabídneme pohled na historické centrum Olomouce se světoznámými památkami, jako je Katedrála svatého Václava, kostel Panny Marie Sněžné, Sloup nejsvětější Trojice, Hradisko a spousta jiných památek. Lety balónem Olomouc nám nabízí také pohled na řeku Moravu a pohledy na okolí, jako např. bazilika na Svatém Kopečku. 

Koupit let balonem Olomouc >>

Nabízíme Vám let balónem z Opava. Lety balónem Opava startujeme většinou u Stříbrného jezera. Po vzletu balónu se Vám naskytne pohled na historické centrum Opavy s katedrálou, Radnicí, Minoritským klášterem a po rozhlédnutí do dálky pohled na Jeseníky, směrem na jih i na Vítkovskou vrchovinu. Nepřehlédnutelný je taktéž pohled na Stříbrné jezero a na dlouhou rovinu směrem do Polska až k Baltu.

Koupit let balonem Opava >>

Let balónem Ostrava Vám nabídne pohled na centrum, památky, jako je radniční věž, Landek park, důl Michal. V pozadí uvidíte Porubu, Bohumín, Karvinou, Frýdek-Místek, Hlučín, Orlovou, Havířov. Pokud bude letu balonem přát pěkné počasí, uvidíte i překrásnou přírodu v okolí Ostravska. Lety balónem Ostrava startujeme na Cingrově ulici - louka bývalý Kotas. Uvidíte, že Ostrava nejsou jen doly a komíny, ale i překrásná příroda.

Koupit let balonem Ostrava >>

Nabízíme vyhlídkový let balónem Prostějov. Po startu se Vám z koše balónu nabídne pohled na rovinatou krajinu úrodné Hané, centrum města se zámkem Prostějov a rozsáhlé koupaliště. Lety balónem Prostějov startujeme od nemocnice.

Koupit let balonem Prostějov >>

Let balónem Štramberk nám nabídne překrásný zážitek s výhledem na Beskydy. Po startu balónu uvidíme 509 m vysokou Štramberskou Trůbu, která je pod úrovní Bílé Hory, 557 m vysoké.  Lety balónem Štramberk jsou výjimečné krásnou přírodou.

Koupit let balonem Štramberk >>

Let balónem Šumperk nám nabídne úžasný pohled na Skřitek, Praděd, Červenohorské sedlo a Ramzovou nebo úpatí masivu Kralického Sněžníku. Lety balónem Šumperk startujeme od Shell na Jesenické ulici.


Koupit let balonem Šumperk >>